Hakka Sığındık PDF

Tunisiamobilitycongress.com Hakka Sığındık Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Hakka Sığındık. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Hakka Sığındık kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Arka Kapak Yazısı (Tanıtım Bülteninden) Hüseyin Rahmi Gürpınar, o dönem dünyayı kasıp kavuran ve yoksulları kırıp geçiren İspanyol nezlesinden yola çıkarak işlediği Hakka Sığındık romanında, yoksul insanların kırıldığı bu salgın sırasında servetlerine servet katan Sultan Abdülhamit devri zenginlerini ve üfürükçülerden medet uman halkı bir polisin sorgulamaları biçiminde anlatmıştır. Romanın alt başlığı İşitilmedik Bir Vaka’dır.Hüseyin Rahmi Gürpınar, Tanzimat, Servet-i Fünun, Meşrutiyet ve Cumhuriyet dönemlerinde eser vermiş bir yazarımızdır. Gürpınar’ın romanlarındaki karakterler toplumun her kesiminden, her yaş grubundan seçilmiştir. Romanlarda bu karakterler gerçek hayattaki gibi konuşturulurlar. Eğitimlerine uygun söz dağarcıkları, ağız özellikleri, şiveleri, ifade biçimleri, kullandıkları argo sözler yazıya geçirilmiştir.   

En uygun HAKKA SIĞINDIK / AYRINTI ürün ve modelleri markası ve AYRINTI YAYINLARI HÜSEYİN RAHMİ GÜRPINAR 1.BASKI TÜRKÇE 176 SAYFA 2018 özellikleri 9786053142591 en ucuz fiyatlar...

BILGI

YAZAR: Hüseyin Rahmi Gürpınar

DOSYA ADI: Hakka Sığındık.pdf

ISBN: 9786053142591

YAYIN TARIHI: 2018

DOSYA BOYUTU: 10,39 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Hakka Sığındık Hüseyin Rahmi Gürpınar

Hüseyin Rahmi Gürpınar, o dönem dünyayı kasıp kavuran ve yoksulları kırıp geçiren İspanyol nezlesinden yola çıkarak işlediği Hakka Sığındık romanında, yoksul insanların kırıldığı bu salgın...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Hakka Sığındık - 9786053142591 - Ayrıntı Yayınları - Yeni Çıkanlar...

Hüseyin Rahmi Gürpınar'nin hazırlayıp Mavi Çatı Kitapları tarafından sunulan Hakka Sığındık kitabını ucuz fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz. Tükendi. Hakka Sığındık. ISBN: 9789752401099.

İLGILI KITAPLAR